{slider title="BUHARLI MAKİNA NERELERDE KULLANILIR?" }

Sağlık Sektörü :

Hastaneler, sağlık ocakları, muayenehaneler, klinikler,huzur evleri, evler, ambulanslar gibi  sektörler içinde çözüm aramak ve sektörel  risklere karşı hijyen öncelikli hedefi vardır.

Ulaşım:

Güçlü jet buhar yağ kaldırır ve cam ve derin koltuk temizler Koridor, halı, mekanik parçalar ve daha fazlası.

Toplum hizmetleri: 

Bir En sık görülen sorunlar Kamusal kaldırılması olduğunu halı dan sakız, kanepeler, vb Buhar ve HP007 böylece sakız yıkamak basitçe kadar vakum olabilir!

Oteller:

Banyo armatürleri, zemin, duvar, minder ve halı çabuk temizlenebilir iyice ve ekolojik, mükemmel hijyen garanti.

Gıda sanayi:

Mondial VİP aletleri, gıda ve teklif restoran sektöründe etkin ve dezenfeksiyon yöntemi temizlik odalarda, hijyen garanti malzeme ve ekipman kullanılan yemek hazırlama

Temizlik sektörü:

Halı yıkama fabrikaları, detaylı araç içi temizlik istasyonları, oto yıkama istasyonları, Benzin istayonları, Temizlik şirketleri

Kısacası temizlik ve hijyenin gerekli olduğu her yer…

{slider title="BASINÇLI OTO YIKAMA MAKİNALARI" }

BASINÇLI OTO YIKAMA MAKİNASI KAÇ BAR OLMALIDIR?

 Basınçlı oto yıkama makinesı araç tipine göre değişkenlik gösterir.150 ile 200 bar basınçlı oto yıkama makinesı ile otomobil, minibüs gibi araçlar için yeterlidir.

 OTO YIKAMA MAKİNELARI 220 VOLT İLE ÇALIŞIR MI?

 Oto yıkama makineları 220 volt ile çalışır; monofaze gruba dahil etmiş olduğumuz makinalarımız 4 hp monofaze elektrik ile çalışır bu makinalar 11 litre/dakika olup 150 bar basınç yapabilirler.

 OTO YIKAMA MAKİNASININ BASINÇ HORTUMUNU UZUN KULLANIRSAK BASINÇ DÜŞER Mİ?

 Oto yıkama makinesının hortumunu uzun kullanmanız basıncı düşürmez makinanın çalışmasındada hiçbir problem yaratmaz.

 BASINÇLI YIKAMA MAKİNASI TABANCASI TETİKLİMİ OLMALI TETİKSİZ Mİ OLMALI?

 Dünyanın birçok ülkesinde basınçlı oto yıkama makineları tetikten kumandalı çalışmaktadır. Türkiye şartlarında ise tetiksiz tabanca tercih edilmektedir. Bunun en basit nedenlerinden bir tanesi makinenın pompa aksamına zarar vermesini önlemektir.

 OTO YIKAMA MAKİNESI BESLEME SUYUNU DEPODAN ÇEKEBİLİR Mİ?

 Basınçlı oto yıkama makinelarımızın pompaları pozitif deplsmanlı pompalardır. Pompaların basınç ve emiş sipobları mevcut olduğundan makine suyu depodan çekebilir. Ancak depo ile makine arası 4 metreyi geçmemelidir.

 BASINÇ POMPASINDAKİ PİSTONLAR SERAMİKMİDİR?

 Kullanmış olduğumuz basınçlı pompaların tamamı uzun süreli kullanım yapabileceğiniz seramik pistonludur.

 BASINÇLI YIKAMA MAKİNESININ ELEKTRİK MOTORU KAÇ DEVİR DÖNER?

 Üretimini yapmış olduğumuz basınçlı oto yıkama makinelarının motor devirleri 1500 devir/dakikadır.

 MAKİNENIN BASINÇ SAATİNİN İÇİNDE SU OLMASI DOĞALMIDIR?

 Makinenın basınç saatinde ( manometre ) gliserin mevcuttur. Gliserin basınç saatinin titremesini önler. Ve içinde gliserin olması doğaldır.

 OTO YIKAMA MAKİNESI ÇALIŞIRKEN SUYU KESİK KESİK ATIYORSA SORUN NEREDEDİR?

 Basınçlı oto yıkama makinesı eğer suyu kesik kesik atıyorsa sibopları arızalıdır. Sibopları temizleyip gerekirse yenisi ile değiştirilmelidir.

 MAKİNENIN POMPA YAĞI NE OLMALIDIR VE NEKADAR ZAMANDA DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİR?

 Makinenın pompa yağı 10/40 motor yağı olmalıdır ve 300 çalışma saatinde bir eski yağ boşaltılıp yeni yağ konulmalıdır. Yağ seviyesi pompanın yarısına kadar konulmalıdır.

 MAKİNENIN POMPA İLE MOTOR BAĞLANTISI NASILDIR?

 Makinenın pompa ve motor baglantısı direk akuple sistemli olup havzing ve kaplin sistemlidir. Bu sistem motorun sıcaklığını pompaya iletmez ve çalışırken kasıntısız çalıştığı için uzun süreli ve sorunsuz çalışmasını sağlar

 BASINÇLI OTO YIKAMA MAKİNASININ KULLANIM ÖMRÜ KAÇ YILDIR?

 Basınçlı oto yıkama makineları zamanında bakımları yapıldığı taktirde 10 yıl gibi bir zaman sorunsuzca kullanabilirsiniz. Makine kullanımı kullanılan su ve basınçla çok ilgilidir. 200 barlık oto yıkama makinesının 250 bar basınçta kullanım yapılırsa makinenın ömrü kısalmış olur. Gücünden daha fazla kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

 MUSLUK SUYU MU OTO YIKAMA MAKİNESI MI ?

 Musluk suyunun basıncı 4 bar civarındadır oysaki basınçlı oto yıkama makinesı 200 bar basınçla çalışır ve musluktan en az %70 su tasarrufu sağlar. Basınçlı makine temizliği çok kısa bir sürede etkili ve zahmetsizce yapar

{/sliders}

İLETİŞİM BİLGİNİZİ YAZIN, SİZE ULAŞALIM!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bilgileri doldurmanız yeterli

iso9001tsece
Teknojet arel Teknojet bim Teknojet borcelik Teknojet borusan Teknojet calik Teknojet celtas Teknojet cimentas Teknojet delphi Teknojet dere Teknojet doco Teknojet dokuz Teknojet ege Teknojet egesan Teknojet eshot Teknojet eti Teknojet euas Teknojet fatih Teknojet gurmak Teknojet guzelbahce Teknojet halkbank Teknojet igsas Teknojet isbankasi Teknojet isdemir Teknojet izmirgaz Teknojet koctas Teknojet kutahya Teknojet marmara Teknojet mip Teknojet mng Teknojet onur Teknojet petrolyag Teknojet polenezkoy Teknojet saba Teknojet saglik Teknojet sinop Teknojet tjk Teknojet tosyali Teknojet trt Teknojet tupras Teknojet yasar

 

+90 232 462 2755
+90 532 625 1350