TEKNOJET SANAYİ TİPİ SÜPÜRGE HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

Türkiye Piyasasında genellikle 3 motorlu Çelik Kazanlı Sanayi Tipi Süpürge tercih edilir.

Endüstriyel alanlarda kullanılan Süpürgeler Sanayi diye adlandırılır.

Sanayi Tipi Süpürgemizin 3 adet ayrı ayrı çalışan elektrik motorları çift fanlı özelliğe sahiptir bu çift fan sayesinde süpürge motoru daha fazla soğutma yapar.

Elektrik Motorları 1000 watt ile 1600 watt arasındadır.

Uzun süreli çalışmalara uygundur.

Sorunsuzdur, Ev tipi süpürgelere nazaran daha uzun süreli ve sorunsuzca çalışır

220 volt monofaze elektrikle çalışır

Islak ve Kuru özelliklere sahiptir.

SANAYİ TİPİ SÜPÜRGELERDE NEDİR BU ISLAK/ KURU ÖZELLİK?

Sanayi Tipi Süpürgelerde genellikle Hem ıslak çekim verdır Hem de kuru vakumlama özelliği mevcuttur.

Islak özelliğinde; Zemindeki suyu kazana vakumlayabilirsiniz, koltuktaki suyu özel bir aparatla çekebilirsiniz. Ancak ıslak özelliğini kullanacağınız zaman içindeki bez torbayı ıslanmaması için çıkarmalısınız.

Kuru vakumlama ise; toz çekme yada küçük parçacıkları çekmek için kullanılır. Kuru vakumlamada kesinlikle Bez Tornayı Kazana yerleştirmelisiniz.

Hızlı ve etkili temizlik yaptığından piyasanın en gözde modelidir.

Çok geniş kullanım alanları vardır; Tahta talaşı, karton parçaları, tozları, uafak taşları, inşaat sonrası atıkları, yaprakları, kumları gibi bir çok kuru diye tabir ettiğimiz vakumlama gücü ile çelik kazanına çekim  yapabilir. Bez Torbaya istinaden istenildiği taktirde kağıt torba da kullanılabilir. Kağıt torba kullanımı yapıldığında tozlar kağıt torbanın içine toplanır.

Islak çekim ise zemindeki suyu vakumlayabilir yada yıkanmış olan koltuk yada halıdaki suyu çekebilir.

Sanayi Tipi Süpürgeler genellikle Islak/Kuru çalışma mantığı vardır. Islak vakumlama yapacağımız zaman içindeki bez torbayo kazandan çıkarmamız gerekir. Toz çekeceğimiz zaman kazana bez torbayı takmamız gerekir.

Islak çekimden sonra komple kazanı kaldırıp dökmek yerine hemen çelik kazanın yan tarafta bulunan sıvı boşaltma hortumu kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar.

Ev Tipi Elektrik Süpürgelerine nazaran Hortum Çapı Daha Geniştir( 38 lik Hortum diye adlandırılır ), daha büyük paraçaları vakumlama yapma imkanı verir.

TEKNOJET WDS 603 S Modelimiz 60 litre Çelik kazanlı ve 3 adet çift fanlı yüksek emişli elektrik motoru olup ıslak ve kuru özelliğine sahiptir. En Çok tercih edilen ve en çok satılan modelimiz olup Uzun yıllar sorunsuz çalışan kaliteli ve kullanışlı bir Sanayi Tipi Süpürgedir.

Islak çekimde en çok dikkat edilmesi gereken husus kimyasal maddenin köpürmeyen yani MATİK olmasına dikkat edilmelidir.

Matik olmayan kimyasallarda köpük çok fazla olacağından kazanın üstüne kadar çıkan köpük motorları yakabilir. Makina yükselen suyu önlemek için şamandıra özelliğine sahiptir, ancak köpük için elektrik motorları kendini koruyamaz ve yanabilir.

Aksesuarları; Ara temizleme aparatı,  perde temizleme ve araç içi kalorifer petekleri temizlemek için fırçalı aparat, Zemindeki suyu çekmek için ıslak vakumlama aparatı, halı temizlemek için halı aparatı ve iki adet metal boru

Sanayi Tipi Süpürge modelimizi en çok tercih edenler; Temizlik firmaları, Fabrikalar, Okullar, Oto Yıkama Servisleri, Camiler, Oto Servisleri, Yıkama Yağlama Sevisleri, Tekstil Fabrika ve Atölyeleri, Düğün salonları, Eğlence Mekanları, Cafeler, Ticarethaneler, vb …

 

SANAYİ TİPİ SÜPÜRGEYİ UZUN SÜRE KULLANABİLİR MİYİM?

Bir kıyaslama yapmak gerekirse Ev tipi elektrik süpürgelerine nazaran Daha Uzun Süreli Kullanım Yapabilirsiniz. Endüstriyel Tip Yani Sanayi Tipi Süpürgelerdeki Vacum Motorları Çift Fanlıdır ve Tek fanlıya nazaran daha yüksek emiş gücü sağlayıp uzun süreli kullanımlarda sorunsuzdur. Uzun süre yüksek emiş gücü alabilirsiniz.

SANAYİ TİPİ SÜPÜRGE İLE KOLTUK YIKAMA YAPABİLİR MİYİM?

Koltuk Yıkama makinesı ile sanayi Tipi Süpürgeler ilk bakıldığında aynı gibi görünsede çok farklı iki ayrı makinedır. Koltuk yıkama makineları temiz suyu püskürtme özelliğine sahip olduğu için Koltuk yıkamada KWDS 603-1  S Modelini kullanmanızı öneririz. Sanayi Tipi Süpürge ile koltuk yıkama yapmak hem çok zordur hem de koltuklar kusma yapabilir. Firma olarak  Sanayi Tipi Süpürge ile koltuk yıkama yapmanızı tavsiye etmiyoruz. 

3 MOTORLU SÜPÜRGE İLE TONER TOZU ÇEKEBİLİR MİYİM?

3 Motorlu Süpürge ile yani Sanayi Tipi WDS 603 S Modelimizle Toner Tozu çekimi konusunda çok sağlıklı sonuçlar alamayabilirsiniz. Süpürgesnin içinde motorları koruması için bez filtre mevcuttur. Toner tozu bu bez filtrenin içinden rahatlıkla geçip motorları yakabilir. Bazı müşterilerimiz ise makinanın içine ilave olarak kağıt torba da kullanmaktadırlar kağıt torba % 100 elektrik motorlarının yanmasını engellemese bile yinede iyi sonuçlar verdiğini söylemektedirler. Bizler için sonuç; Toner tozu bu tip süpürge modelleri için uygun değildir.

  • Teknojet Sanayi Süpürgesi
  • Sanayi Tipi Süpürge
  • 3 motorlu süpürge

İLETİŞİM BİLGİNİZİ YAZIN, SİZE ULAŞALIM!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bilgileri doldurmanız yeterli

iso9001tsece
Teknojet arel Teknojet bim Teknojet borcelik Teknojet borusan Teknojet calik Teknojet celtas Teknojet cimentas Teknojet delphi Teknojet dere Teknojet doco Teknojet dokuz Teknojet ege Teknojet egesan Teknojet eshot Teknojet eti Teknojet euas Teknojet fatih Teknojet gurmak Teknojet guzelbahce Teknojet halkbank Teknojet igsas Teknojet isbankasi Teknojet isdemir Teknojet izmirgaz Teknojet koctas Teknojet kutahya Teknojet marmara Teknojet mip Teknojet mng Teknojet onur Teknojet petrolyag Teknojet polenezkoy Teknojet saba Teknojet saglik Teknojet sinop Teknojet tjk Teknojet tosyali Teknojet trt Teknojet tupras Teknojet yasar

 

Whatsapp'tan Bize Yazın

+90 232 462 2755
+90 532 625 1350